Jesteśmy

producentem bram i furtek na każdy wymiar

Uzupełnieniem naszej oferty ogrodzeń są nowoczesne bramy wjazdowe i furtki. Dysponujemy szeroką gamą bram wjazdowych nowoczesnych oraz kutych — zarówno uchylnych, jak i przesuwnych. Produkujemy również furtki ogrodzeniowe prawe i lewe — otwieranie furtki można dopasować do konkretnych preferencji. Można zakupić nasze bramy wjazdowe z furtką lub pojedynczo.

W ofercie dostępne są również dodatki do furtek ogrodzeniowych i bram w postaci:

 • skrzynek na listy,
 • antab,
 • domofonów,
 • wideodomofonów,
 • a także automatyki do bram. 

Wykonujemy również daszki nad furtkami. Dostępne są różne rodzaje zamykania furtek: zamek elektryczny, zamek z elektrozaczepem (zwany także elektromagnesem do furtki), zamek w aluminiowej obudowie.

W Płotex możesz od razu wybrać mechanizm otwierania bramy wjazdowej. Posiadamy szeroki wachlarz systemów automatycznych, które ułatwią codzienne życie. W pełni zautomatyzowane siłowniki są w stanie otworzyć każdą bramę. Już na etapie projektowania bramy wjazdowej doradzimy Ci, jaki system automatyki wybrać, uwzględniając wymiary, ciężar, wysokość i wypełnienie bramy, a także intensywność bramy.

Nowoczesna furtka z antabą Płotex

Szybki kontakt

Nie wiesz, jaką bramę lub furtkę wbrać?
Chcesz poznać koszty?

Napisz do nas! Odpowiemy sprawnie,
rzeczowo i bez zobowiązań!

  Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia korespondencji. Administratorem danych osobowych jest firma P.U.H. PŁOTEX. Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności.
  * Pola wymagane.

  Wykonamy dla Ciebie bramy i furtki na każdy wymiar
  • SZEROKI WYBÓR BRAM ORAZ FURTEK
   W Płotex znajdziesz bramy wjazdowe i furtki pasujące do każdego ogrodzenia palisadowego, panelowego, aluminiowego, kutego.
  • AUTOMATYKA DO BRAM I FURTEK
   Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami automatyki do bram przesuwnych i skrzydłowych. Wszystkie oferowane w Płotex mechanizmy do bram wjazdowych posiadają 2 letnią gwarancję.
  • SOLIDNE WYKONANIE I TRWAŁOŚĆ
   Niezależnie od rodzaju bramy lub furtki, wszystkie nasze wyroby wykonane są z wysokiej klasy materiałów i zostały odpowiednio zabezpieczone przed korozją.

  Nowoczesne i klasyczne bramy i furtki od producenta

  Sprawdź naszą szeroką ofertę oraz konkurencyjne ceny

  DO GÓRY Zamów bezpłatną wycenę 507 03 66 39