Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne ze stali nierdzewnej

W Płotex produkujemy najwyższej jakości poręcze i balustrady ze stali nierdzewnej. Mamy za sobą dziesiątki realizacji systemów balustradowych i pochwytów, które odznaczają się wysoką estetyką wykonania oraz najwyższą trwałością materiałów.

Oferujemy szeroki wybór wzorów i połączeń balustrad nierdzewnych. Jesteśmy producentem balustrad nierdzewnych, które łączą w sobie funkcję praktyczną i znakomity wygląd.

Każdy projekt balustrad nierdzewnych jest dla nas unikatową realizacją. W naszej firmie wykonujemy balustrady stalowe, zabezpieczone przed korozją. Dzięki temu zarówno balustrady, jak i poręcze schodowe ze stali nierdzewnej od Płotexu cechuje wytrzymałość i piękny wygląd przez długie lata.

Jako producent balustrad nierdzewnych możemy zaproponować naszym Klientom barierki i poręcze do zastosowania we wnętrzach i na zewnątrz budynku. W naszej ofercie znajdują się:

  • balustrady schodowe,
  • balustrady balkonowe,
  • balustrady na taras,
  • balustrady na okna,
  • poręcze schodowe ze stali nierdzewnej,
  • poręcze do balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.
Producent balustrad ze stali nierdzewnej

Balustrady metalowe na każdy wymiar

Jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdego rodzaju balustradę na wymagany wymiar. Gwarantujemy producenckie ceny oraz terminowość realizacji.

Nowoczesne wizualizacje 2D i 3D
Wizualizacje komputerowe

Naszym klientom oferujemy przygotowanie wizualizacji 2D i 3D projektowanych balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.

Malowanie proszkowe
Fachowy montaż

Mamy doświadczonych monterów, którzy bezbłędnie i z wysoką starannością zamontują Twoją nową balustradę na balkon, taras czy schody.

Zapewniamy fachowe doradztwo
Niezbędne akcesoria do montażu

Nie musisz martwić się o zakup odpowiednich akcesoriów do balustrad: rozety, kolana, podpory, uchwyty i wiele innych. Załatwimy wszystko za Ciebie.

Balustrady ze stali nierdzewnej - rozwiązanie, które przetrwa każde warunki atmosferyczne

Trwałość balustrad nierdzewnych

Balustrady ze stali nierdzewnej są odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu przed korozją, zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat.

Bezpieczny produkt i odpowiedni montaż

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego nasze balustrady nierdzewne spełniają wszystkie wymogi wytrzymałości i trwałości. Elementy są spawane, co zapewnia stabilność wszystkich połączeń. Wykonujemy profesjonalny montaż.

Precyzyjne wykończenie balustrad

Oferujemy różne wykończenia balustrad nierdzewnych, a także ciekawe, designerskie połączenia balustrad stalowych z drewnem lub szkłem. Powierzchnie poręczy i balustrad ze stali nierdzewnej mogą być szlifowane lub polerowane.

Balustrada ze stali nierdzewnej
Poręcz metalowa na schody

Zapewniamy pełną obsługę: od projektu balustrady nierdzewnej aż po jej montaż

Jako producent balustrad nierdzewnych, każdy projekt traktujemy indywidualnie i dopasowujemy do niego idealne rozwiązanie. Kompleksowo realizujemy zamówienia na balustrady ze stali – od komputerowej wizualizacji projektu do montażu.

  • Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze balustrady ze stali nierdzewnej.
  • Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Zapraszamy do współpracy także architektów.
  • Chętnie realizujemy projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii — łączenia balustrady ze stali nierdzewnej z drewnem lub szkłem.
  • Wykonujemy zlecenia indywidualne oraz publiczne.

Jesteśmy solidnym producentem balustrad nierdzewnych

Zapewniamy fachowy montaż oraz doradztwo.

Zobacz nasze balustrady ze stali nierdzewnej

Mamy za sobą dziesiątki zrealizowanych projektów balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej

Wykonane przez nas projekty balustrad są unikatowe i przygotowane na specjalne zamówienie. Nasze wyroby zawsze dopasowujemy do wizji Klienta.

Klienci doceniają nas za solidne wykonanie, sprawną i szybką realizację każdego zlecenia oraz producenckie ceny balustrad.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych prac.

Balustrada metalowa na schody wewnętrzne
DO GÓRY Zamów bezpłatną wycenę 507 03 66 39