Podejmij współpracę z doświadczonym producentem ogrodzeń – projektuj nieruchomości z niepowtarzalnymi ogrodzeniami Płotex

Jako architekt zajmujesz się wykonywaniem projektów domów? Poszukujesz firmy stawiającej ogrodzenia, która zrealizuje nawet najbardziej oryginalny pomysł? Zgłoś się do nas – jesteśmy przygotowani na współpracę z Twoim biurem projektowym.

Rozpocznij współpracę z firmą Płotex

Jako producent systemów ogrodzeniowych możemy wykonać niemal każdy płot – bez względu na to, jak nietypowy i wymagający jest projekt. Właśnie takiego partnera potrzebujesz? Podejmij współpracę! Architektom zapewniamy:

  • pełne wsparcie techniczne, a także doradztwo przy projektowaniu płotów;
  • pomoc przy pozyskiwaniu klientów na projekty ogrodzeń;
  • sprawną realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami.

 

Tworzenie projektu ogrodzenia - plotex.net.pl

Dlaczego warto nas wybrać?

Ikona palety kolorów - plotex.net.pl

Dowolność kolorów

Wyprodukujemy ogrodzenie w dowolnym kolorze – zgodnie z Twoim projektem. Zamówisz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz. Bez kompromisów.

Ikona dowolności w poborze wymiarów przęsła - plotex.net.pl

Dowolność wymiarów

Wyprodukujemy przęsła o wymiarach dopasowanych do Twojej koncepcji ogrodzenia. Zadbamy o to, aby połączyć oczekiwane parametry ze stabilnością konstrukcji.

Ikona profesjonalnego zespołu fachowców w budowie ogrodzeń - plotex.net.pl

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 20 lat działamy w branży ogrodzeń i doskonale znamy się na swojej pracy. Dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie zarówno w zakresie produkcji niestandardowych ogrodzeń, jak i doradztwa technicznego.

Architekci, współpraca z Płotex to szansa na stałe źródło klientów

Zadzwoń lub napisz, aby porozmawiać o możliwościach kooperacji. Rozpocznijmy współpracę!

Jak wygląda współpraca z Płotex? Sprawdź nasze realizacje!

Ogrodzenie kute z podmurówką wokół domu - plotex.net.pl

Poznaj możliwości, które da Ci współpraca z Płotex. Wiemy, że w Twojej branży obraz mówi więcej niż 1000 słów. Dlatego zajrzyj do naszej galerii i sprawdź dotychczasowe realizacje.

Tak przekonasz się o różnorodności produkowanych przez nas płotów, a zarazem – o naszych ogromnych możliwościach technologicznych.

 

DO GÓRY Zamów bezpłatną wycenę 507 03 66 39